קשיי הסתגלות – במהלך החיים אנחנו מתמודדים עם שינויים משמעותיים. קצב החיים המהיר של היום מכריח אותנו להשתנות במהירות בהתאם לשינויי הסביבה. יש בינינו כאלה המסתגלים במהירות ויש שחווים קשיי הסתגלות .קשיים אלו גוררים לחצים נפשיים ופיסיים, נסיגה והתכנסות, חרדה, גילויי חוסר ביטחון ודימוי עצמי נמוך.

למאמר המלא

תחושת בדידות – בדידות היא מצב חברתי-רגשי המבטא חוסר השתייכות, ריחוק מאנשים או סביבת אנושית ובו זמנית כמיהה עזה להתחברויות עם אחרים, עקב צורך בתקשורת או במגע גופני. לכולנו צורך בסיסי בהרגשת שייכות לקבוצת אחרים, להרגיש אהובים. כאשר הצורך הזה לא מתמלא תחושת הבדידות גוברת.

למאמר המלא

טיפול זוגי – זוגות רבים חווים משברים בזוגיות שלהם מסיבות שונות. כאשר מעוניינים לשפר את הזוגיות ולהימנע ממריבות בלתי פוסקות הרי אני עומדת לשירותכם, ומציעה לכם טיפול זוגי, בו תלמדו להקשיב זה לזו וליצור תקשורת חדשה שתעזור לכם לפתור את המשבר, ולגלות מחדש את החברות הנפלאה ויתרונות הזוגיות.

למאמר המלא

דיכאון – דיכאון הוא רגש של ירידה במצב רוח, עצבות וחוסר הנאה שפוגע בתחושת הרווחה הנפשית והתפקוד הגופני והחברתי שלנו. דיכאון יכול להופיע אצל כל אחד מאתנו במהלך חיינו. פעמים רבות קשה לנו לזהות אותו ולקרוא לו בשמו, שכן, שלא כמו דכדוך שהיא תגובה נורמלית למצבי חיים מכאיבים ועשוי לחלוף כעבור פרק זמן סביר, דיכאון, עלול להימשך זמן רב. היעדר המודעות מקשה עלינו לאבחן את המצב הנפשי שלנו ולהבין את מצבנו לאשורו.

למאמר המלא

הדרכת הורים –הדרכת הורים נועדה לסייע לכם, ההורים, כדי להבין את מקור הבעיה ומקום בו תוכלו לשתף אותי ללא חשש ברגשות הפנימיים שלכם. יחד נעבור תהליך עמוק בו תוכלו לגבש התנהגות הורית חדשה ואיכותית שתעזור לכם ולילדים.

למאמר המלא

לחץ וחרדה – לחץ וחרדה נובעים מגורמים מגוונים.אנו חיים בתקופה בה קצב החיים המהיר דורש מאיתנו להתמודד עם אירועים רבים ולעתים אף במצבי קיצון. מצב כלכלי, מתח ביטחוני, שינוי בסטטוס כמו חתונה, הורות, מבחנים, עבודה חדשה, מקום מגורים חדש, וכדומה, עלולים לגרום לנו ללחץ ולחרדה.

למאמר המלא

לבטים בזהות המינית – לבטים בזהות המינית עלולים להתעורר בכל תקופה בחיים אך בעיקר התופעה רווחת בגיל ההתבגרות. בקליניקה תוכלו לשתף אותי בסודיות מלאה בסודות הכמוסים ביותר ולעבור עמי תהליך בו נבדוק לעומק את הלבטים בזהות המינית תוך תמיכה רגשית והתמודדות עם היציאה מהארון.

למאמר המלא