בעיות של הורים \ הדרכת הורים

הורות היא משרה מלאה ומרתקת למשך כל החיים.

הורים מעוניינים לתת את המרב לילדים אך לעתים ללא תמיכה וליווי מקצועי מתקשים הורים רבים לעמוד במשימה ואינם מוצאים את הכלים המתאימים כדי לדאוג לילד.

הקליניקה מציעה לכם מקום בטוח בו תוכלו לשתף עמי את הקשיים שלכם כהורים ואת הקשיים עמם אתם מתמודדים בהקשר לאישיות ולהתנהגות של הילד.

במהלך ההדרכה תקבלו כלים שיסייעו לכם להתמודד עם הבעיות השונות.

בעיות של הורים

בתור הורים אנו שומעים לא פעם משפטים כמו "לא בא לי", "אבא כן מרשה", "אתם לא תקבעו לי", "את רעה" וכדומה. הורים רבים מתמודדים עם אי יכולת להציב גבולות לילדים ועם בעיות התנהגות של הילד בבית או בבית הספר וכן בעיות של אי שיתוף פעולה מצד הילד. מעבר לבעיות אלה מתמודדים הורים רבים על קשיים שהילדים עוברים והם עומדים חסרי אונים ואינם יודעים כיצד לעזור לילד המתמודד עם קשיים. הטיפול בקליניקה יעזור לכם להבין את התנהגות הילד ולהצטייד בכלים שימושיים כמו כיצד להציב גבולות, איך להעביר מסר בלי לעורר התנגדות בקרב הילדים, כיצד להחזיר את הסמכות ההורית ואיך לתמוך ולעזור לילד.

הדרכת הורים

הדרכת הורים נועדה לעזור לכם, ההורים, ולהעניק לכם תמיכה נפשית ומקצועית כדי לשתף את הבעיות והקשיים עמם אתם והילדים מתמודדים. ממקום של שיתוף נוכל להגדיר מטרות ולבנות נוכחות הורית חדשה. הדרכת הורים תלמד אתכם כיצד למנוע התנהגויות שליליות ותעניק לכם סט כלים בו תוכלו ליצור יחד עם הילד התנהגויות חיוביות. אני מציעה לכם מרחב מוגן בו יועלו הקשיים ונבין את ההשלכות של חייכם על התנהגות הילד ותבינו לעומק את נפשו של הילד הקט או המתבגר. כך תוכלו לצאת לדרך חדשה עם נוכחות הורית משופרת וארגז כלים שיעזור לכם בהתמודדויות ובשינוי הפנימי בהווייתו של הילד.